Zrušiť Prosíme čakajte
NEWSLETTER
KONTAKT
Travel.Sk s.r.o.
cestovná agentúra
info@reisen.sk
Hviezdoslavovo námestie 7
81102 Bratislava
Call centrum:
02 44 872 835
Po - Pia 9:00-17:00

Parkovanie vo Viedni

Odlietate na dovolenku z Viedne a je pre Vás pohodlnejšia preprava vlastným autom?

Akcia - parkovanie zadarmo.
Pre zájazdy s odchodom o 8 a viac dní od objednania a celkovou cenou nad 2500 EUR ponúkame parkovaciu kartu zadarmo. Konkrétny typ karty je ponúknutý spolu s vyplnením prvého kroku predbežnej objednávky.

Dôležité informácie:
Parkovacie karty sú vydávané iba na 1 použitie a 1 auto. Doba trvania platnosti karty je vyznačená priamo na nej. Karta je kumulovateľná s ostatnými parkovacími kartami. V prípade, že doba parkovania presiahne vyznačenú hodnotu, je možné rozdiel doplatiť priamo na letisku vo Viedni. Karty sú vystavované výhradne na uvedenú dobu parkovania, v prípade jej plného nevyčerpania nie je možná refundácia zostatkového času. Vlastníctvo parkovacej karty nezaručuje samotné parkovacie miesto a Letisko Viedeň si vyhradzuje právo na reorganizáciu parkovacích kapacít podľa operatívnych potrieb.

Postup pri parkovaní s použitím parkovacej karty:
Pri vjazde na parkovisko si prosím zo vstupného automatu vyberte parkovací lístok (stlačte ticket) a zaparkujte Vaše motorové vozidlo. Prosím presvedčte sa, či sa parkovisko zhoduje s údajom na Vašej parkovacej karte. V prípade, že s Vašim motorovým vozidlom zaparkujete na nesprávnom parkovisku, budete povinný uhradiť plnú výšku poplatku za parkovanie priamo na mieste.
Pred opustením parkoviska vložte parkovací lístok (ticket) do platobného automatu, na ktorom sa Vám zobrazí výška poplatku za parkovanie (na úhradu môžete tiež použiť pokladňu, ktorá sa nachádza vo viacpodlažnom krytom parkovisku PH4). Následne použite parkovaciu kartu na úhradu parkovného. Vytiahnite parkovací lístok (ticket), ktorý sa po úhrade stáva Vašou výstupnou kartou a umožní Vám otvorenie výjazdovej rampy. Po úhrade parkovného je potrebné parkovisko opustiť do 20-tich minút.

 


Na letisko pohodlne autobusom
V prípade, že nevyužívate auto a preferujete pohodlnú a rýchlu dopravu, využite možnosť pohodlného autobusového spojenia z Bratislavy na letisko vo Viedni. Autobusové linky premávajú počas celého dňa v hodinových intervaloch a Vy sa tak rýchlo a ľahko dostanete na miesto odletu na svoju dovolenku.

Viac informácií o cenách cestovných lístkov a cestovných poriadkoch nájdete na:
www.slovaklines.sk
www.blaguss.sk

 

 

 

 

Copyright © 2004-2021 Travel.Sk s.r.o. Všetky práva vyhradené.